Dead-Trigger-2-High-Res-Screenshot-Madfinger-Release-Date-TGS-13

Seria Dead Trigger doskonale znana jest fanom zabawy w biegu. Na urządzeniach przenośnych gry z niej stanowią wyznacznik możliwości poszczególnych sprzętów. Zespół Madfinger Games postanowił wezwać jednak do walk z zombiakami również użytkowników komputerów. Wystarczy tylko konto na Facebooku, aby móc oddać się relaksującej eliminacji postękujących nieumarłych w bezpłatnym Dead Trigger 2.

Add a comment

World War Z book cover Trochę nie w czas ale lepiej późno niż wcale. Od 8 maja w ksiegarniach można nabyć re-edycję książki Maxa Brooksa pt. Wojna Zombie, z okazji wydania filmu pod tym samym tytułem, będacego jej adaptacją. Film uderzy do Polskich kin 5 lipca tego roku. Wojna Zombie jest kontynuacją wydanego wcześniej Zombie Survival Guide, czyli podręcznika do walki z żywymi trupami. Add a comment

alt W sieci pojawiło się info na temat Dying Light, gry od twórców słynnego Dead Island. Tytuł ma się pojawić w 2014 roku na PC i konsole nowej (jaki i obecnej) generacji. Gra działać na silniku Chrome Engine 6. Dying Light miało by być pierwszą grą wyprodukowaną przez Wrocławskie studio, dla Warner Bros.. Zapraszamy do obszernej opinii ze strony polygamii.pl. Wychodzi na to że jest na co czekać. A co zatem z Dead World? Techland tuż po premierze pierwszego Dead Island zaklepał sobie prawa do tej nazwy.

Add a comment

alt Mamy 2 października a co za tym idzie, dziś premiera szóstej odsłony serii Resident Evil na wiodące konsole czyli X360 oraz PS3. Niestety premiera wersji PC'towej została przeniesiona i prawdopodobnie graczom komputerowym, w szóstą część przyjdzie zagrać dopiero ... w 2013 roku (!!!).

RESIDENT EVIL - seria popularnych japońskich gier konsolowych z gatunku survival horror (a później Third Person Shooter - przyp. autora) zapoczątkowana w 1996 roku, wydawana przez firmę Capcom. Seria traktuje o walce z zagrożeniem biologicznym w postaci zombie, bio-organicznych broni a także z korporacjami odpowiedzialnymi za wypuszczanie tego na rynek. Na podstawie gier powstało dotychczas m.in. sześć filmów (cztery amerykańskie filmy aktorskie i dwa anime), kilka nowelizacji oraz seria komiksów.

Co ciekawe rozstrzał ocen od recenzentów serwisów gamingowych, jest naprawdę szeroki. Obecnie średnia pląsa się gdzieś w okolicach 6.5/10 czyli słabo jak na Resident Evil. Sami zobaczcie:

Destructoid 3/10
Edge 6/10
Eurogamer 6/10
Game Informer 8.75/10
GameSpot 4,5/10
GameTrailers 88/100
IGN 7,9/10
Joystiq 2,5/5
OXM 8/10
Polygon 4/10
Videogamer 6/10

 

Sami przyznacie że oceny nie powalają na kolana. Niestety ja jestem typem który musi się przekonać na własnej skórze, czy pieniądze zostały dobrze wydane czy źle. Oby nie powtórzyło się to co było przy Operation Raccoon City.

Add a comment

the-walking-dead Jak głosi stare przysłowie 'lepiej późno niż wcale'. Idealnie ono pasuje do faktu, że ponad półtora tygodnia po premierze 3-ego odcinka 'The Walking Dead: The Game' na PC oraz X360, epizod zawitał na Playstation 3 w krajach europejskich. Gra dopiero dziś rano przeszła certyfikację europejskiego oddziału Sony, ale Telltale nie śpieszy się z wyjaśnieniami kolejnego opóźnienia epizodu swojej gry akurat na naszym kontynencie, jak podaje polygamia.pl. Skoro już jednak jest, to może warto zakończyć tydzień, zgłębiając losy Lee Everett'a i grupy ocalałych? Koszt odcinka na PSN, to 18 złotych.

Add a comment

Strefa TWD

twdzone

Współpraca - gry

Kroniki Fallathanu MMORPGLineCladis MMORPG via www

Współpraca - portale

Portal dla graczy gier browserowychOblicza KulturyYggdrasil – portal o grachbiuro rachunkowe mrągowo
© 2016 ŻyweTrupy. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.