[NEWS] Żywe Trupy: Upadek Gubernatora - już w lutym.

The Walking Dead Już 19 lutego do księgarni trafi kolejna odsłona książkowego cyklu The Walking Dead. Ostatnia powieść ze świata opanowego przez nieumarłych będzie nosiła podtytuł 'Upadek Gubernatora' i stanowi zwieńczenie książkowej serii z uniwersum 'The Walking Dead'.

Arcyłotr Philip Blake przebył piekielną drogę – rozpoczęła się na obrzeżach Atlanty i wiodła go coraz głębiej w sam środek zombie apokalipsy. W wyniku dramatycznych wydarzeń stał się samozwańczym przywódcą jednego z ostatnich bastionów ludzkości. Względnie spokojne rządy Blake’a skończyły się, kiedy w Woodbury pojawiła się Lilly Caul z towarzyszami. Ujawnione zostały zaskakujące fakty, a sam Gubernator stanął na skraju przepaści..
Nadszedł czas upadku Gubernatora. Jego nieposkromione szaleństwo zwiastuje karkołomny wyścig akcji i horroru. Woodbury już nigdy nie będzie takie jak wcześniej. Być może do miasteczka zawita w końcu praworządność.
.
Jak zapowiadali autorzy - Robert Kirkman i Jay Bonansinga - w książce ukażą się postacie znane z kart komiksu. Można się spodziewać postaci Ricka, Glenna czy Michonne. Cena to 34.90 PLN.Źródło: Horror Online

 

Strefa TWD

twdzone

Współpraca - gry

Kroniki Fallathanu MMORPGLineCladis MMORPG via www

Współpraca - portale

Portal dla graczy gier browserowychOblicza KulturyYggdrasil – portal o grachbiuro rachunkowe mrągowo
© 2016 ŻyweTrupy. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.